4 Color, best 4 your printer

71 726 00 30 biuro@raf-tech.eu

Dlaczego warto z nami współpracować? – Zmień swojego dostawcę i poczuj różnice – Wrocław

 

Większość klientów ma swoich stałych dostawców materiałów eksploatacyjnych, biurowych czy usług. Czumu więc to zmieniać? Dlaczego akurat RAF-TECH?

Mamy bardzo duże doświadczenie w obsłudze firm, nasi najlepsi pracownicy ponad 12 lat. Doskonale wiemy co znaczy dobra obsługa, szybkie realizowanie zadań i zamówień oraz czego oczekują nasi klienci. Duże doświadczenie handlowe jak i techniczne w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami zarządzania i dystrybucji skutkuje perfekcyjną obsługą klienta.

Mówi się ile osób tyle opinii, my mamy szerokie spektrum oferowanych produktów. Chętnie dopasujemy odpowiedni produkt aby w pełni spełnił Państwa oczekiwania, mamy rozwiązania na każde potrzeby. W ofercie posiadamy zarówno tonery oryginalne, ekonomiczne zamienniki poprzez oferowane pod naszą marką 4 Color i 4 Color Perfekt zamienniki najwyższej jakości.

Nie tylko materiały eksploatacyjne do drukarek zapewniamy naszym klientom, już niedługo w ofercie będziemy posiadać szeroką gamę artykułów biurowych.

Serwis: drukarek, kopiarek, komputerów. Dzięki nam nie straszna jest żadna awaria, wystarczy zgłosić naszemu handlowcowi awarię, nasz serwis sam przyjedzie i odbierze wadliwy sprzęt, a naprawa będzie wykonywana najszybciej jak się da przez wyspecjalizowanych serwisantów.

 

 

Usługi informatyczne – nie tylko samym sprzętem Firmy żyją, ogromną część swojego sukcesu zawdzięczamy sprawnemu oprogramowaniu, optymalnym ustawianiom, sieciom komputerowym czy po prostu właściwym działaniem komputerów. Jako nieliczni uzupełniamy naszą ofertę nie tylko o sprzedaż i serwis a także szeroko pojęte usługi IT. Nie ważne czy jesteście Państwo mikroprzedsiębiorstwem czy dużą firmą, dla każdego tak samo ważne jest prawidłowe działanie i bezpieczeństwo danych. Zapewniamy to bezpieczeństwo dzięki umową outsourcingowym IT lub usługą doraźnym.

Sprzedaż sprzętu komputerowego, serwerów, drukarek i innych. Dla naszych klientów mamy w ofercie pełną gamę produktów i rozwiązań, dzięki którym możemy dopasować idealny sprzęt dla Państwa potrzeb. Dzięki wiedzy technicznej i licznym kontaktom handlowym możemy oferować urządzenia w atrakcyjnych cenach.

Bezpłatne doradztwo techniczne, nasi klienci są naszymi partnerami, chętnie doradzamy w wyborze rozwiązań i urządzeń aby idealnie dopasować je do Państwa potrzeb.

Dzięki naszej wiedzy i kontaktom handlowym, oferowane produkty i usługi świadczymy na wysokim poziomie jakości a niskim poziomie cenowym.

Wybierając firmę RAF-TECH jako swojego dostawcę i partnera, zyskujecie Państwo kompleksową obsługę w przystępnej cenie, nie trzeba się już martwić o sprawne funkcjonowanie komputerów czy drukarek lub o dostawy materiałów eksploatacyjnych – wszystko to otrzymacie Państwo pod jednym numerem telefonu u jednego swojego partnera-handlowca.

 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!