4 Color, best 4 your printer

71 726 00 30 biuro@raf-tech.eu

Dzierżawa drukarek i dzierżawa kopiarek, wynajem na terenie miasta Wrocław

Już teraz nie musisz kupować drogich maszyn do swojej firmy i martwić się ich obsługą, serwisem, eksploatacją. Dzięki naszej ofercie masz te problemy z głowy! Wynajmij u maszyny drukujące u Nas! Mamy w swojej ofercie maszyny różnego typu; drukarki, kopiarki, urządzenia wielofunkcyjne, A3, A4, mono i kolorowe, od dużych wysokowydajnych kombajnów po małe urządzenia biurkowe. Naszą specjalnością są wysokowydajne urządzenia wielofunkcyjne (druk, skan, kopia, fax, email) o rewelacyjnych parametrach i olbrzymiej szybkości przy zachowaniu niewielkich gabarytów i eleganckiego wyglądu. A to wszystko już od 90zł netto miesięcznie!

   

Jak to działa? Wystarczy że zadzwonisz lub napiszesz maila z informacją o zainteresowaniu ofertą, zajmiemy się doborem odpowiedniego sprzętu do potrzeb oraz wymagań. Po zaakceptowaniu warunków przywieziemy do Państwa urządzenie, zainstalujemy i przeszkolimy personel. Od tej chwili wszystko jest na naszej głowie, serwis, materiały eksploatacyjne etc, wystarczy tylko włożyć papier i cieszyć się wydrukami.

Nadal się zastanawiasz? Zadzwoń, opowiemy dlaczego warto dzierżawić maszyny lub zobacz odpowiedzi na najczęstsze pytania poniżej.

dzierżawa

Tak, dzierżawa kserokopiarek to bardzo atrakcyjny sposób na jakościowe i tanie wydruki w Twojej firmie. Aby uzyskać najwyższą jakość i szybkość druku klient musi kupić wysokiej klasy drukarkę oraz używać drogich materiałów eksploatacyjnych. Do tego dochodzi koszt serwisu takich maszyn. Dzięki dzierżawie, nie musisz kupować na własność drogiej maszyny, płacisz jedynie abonament miesięczny a po przekroczeniu jego limitu ustaloną kwotę na każda stronę. Koszt serwisu i materiałów eksploatacyjnych ponosimy my.
Koszt dzierżawy składa się ze stałego abonamentu, oraz po wykorzystaniu pakietu opłata za przekroczenie limitu, liczone od ilości kopii. Abonament uzależniony jest od dzierżawionej maszyny (drukarka, urządzenie wielofunkcyjne, kserokopiarka kolorowa czy monochromatyczna) oraz od ilości kopi jaką potrzebuje klient, pakiet ściśle dopasowujemy do potrzeb naszych klientów a jego kwoty zaczynają się od 60zł netto miesięcznie. Opłata za dodatkowe kopie jest uzależniona od wybranego pakietu i zaczyna się już od 4 groszy za kopię
Umowę podpisujemy na okres 12 lub 24 miesięcy z możliwością przedłużenia oraz wymiany sprzętu na inny po zakończeniu umowy.
Koszt serwisu, części oraz materiałów eksploatacyjnych ponosimy my. Po stronie klienta pozostaje zakup samego papieru i drukowanie 😉
Wszelkie koszty naprawy ponosi nasza firma. Również serwis wykonuje nasz pracownik. Czas reakcji na zgłoszenie awarii to maksymalnie 24 godziny a naprawy 48 godzi. W przypadku skomplikowanych awarii kiedy to wymagane jest zabranie urządzenia do serwisu a cała naprawa trwa ponad 72 godziny, na czas serwisu dostarczamy bezpłatnie maszynę zastępczą. Doskonale zdajemy sobie sprawę że każda minuta przestoju często uniemożliwia Państwa pracę, dlatego w takiej sytuacji działamy natychmiastowo aby jak najszybciej przywrócić sprawność maszyny.
Na koszt wydruków składa się abonament miesięczny oraz opłata dodatkowa liczona od ilości kopii po przekroczeniu pakietu. Po Państwa stronie pozostaje koszt papieru kserograficznego, który oczywiście możemy Państwu dostarczać w konkurencyjnej cenie.
Tak, Podczas instalacji urządzenia u klienta szkolimy wskazany personel jak prawidłowo eksploatować sprzęt, usuwać bieżące problemy oraz jak optymalnie wykorzystywać możliwości jakie oferuje maszyna.
Instalacja, transport i wniesienie jest darmowa. Darmowo również instalujemy urządzenie w sieci lokalnej na 3 stanowiskach, każde kolejne stanowisko kosztuje 50zł netto.
Oczywiście zapewniamy przeniesienie, transport, wniesienie oraz instalację w nowej lokalizacji. Koszt takiego przeniesienia lokalizacji jest zależny od wielu czynników i zaczyna się od 150zł netto

Szybki kontakt!
+
Wyślij!