4 Color, best 4 your printer

71 726 00 30 biuro@raf-tech.eu

Ekologia – To dla nas priorytet, recykling, eko, refabrykacja, eko rozwiązania

Ekologia jest dla nas bardzo ważna, dlatego kładziemy ogromy nacisk aby to co robimy przyczyniło się do ochrony środowiska naturalnego. Wraz z nami możecie Państwo wspierać ekologię wybierając produkty 4 Color i 4 Color Perfekt. „Kropla jest niczym, ale czymże jest ocean jak nie morzem kropli?” – zacznijmy więc małe zmiany od siebie.

Tonery z linii 4Color i 4Color Perfekt wykorzystują elementy z recyklingu, wszystkie  podzespoły wpływające na jakość druku są wymieniane na najwyższej jakości nowe komponenty, zużyte zaś są poddawane recyklingowi w zewnętrznych firmach i rożnych sektorach gospodarki to taki wytrych  jak dla  mnie albo wykreślić albo zamienić na jakiś konkret.

 

Używane przez nas opakowania kartonowe pochodzą z recyklingu makulatury, a farba na opakowaniu jest w pełni biodegradowalna. Także folia zabezpieczająca produkt jest biodegradowalna. Dodatkowo do każdego opakowania dodajemy drugi worek do spakowania zużytego wkładu, aby bezpiecznie i komfortowo mogli go Państwo oddać nam do ponownego przetworzenia wraz z opakowaniem.

 

 

Staramy się aby obieg dokumentów w firmie  przebiegał głównie w formie elektronicznej, dzięki czemu minimalizujemy ilość zużywanego papieru. Do koniecznych wydruków: ulotek, wizytówek i potwierdzeń używamy papieru pochodzącego z recyklingu.

 

 

 

 

 

Planujemy do końca 2018 roku stworzyć, jako nieliczni na rynku europejskim, linię do recyklingu zużytych, nie nadających się do dalszego przetworzenia, kaset, tonerów oraz tuszy. Korzystając z naszych usług i kupując nasze tonery wspieracie Państwo ten projekt.

 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!