4 Color, best 4 your printer

71 726 00 30 biuro@raf-tech.eu

Usługi informatyczne, Outsoufcing, sieci komputerowe, odzyskiwanie danych

   

USŁUGI INFORMATYCZNE

Wychodzą naprzeciwko naszym klientom, rozszerzamy naszą ofertę o usługi informatyczne. Nasz doświadczony team świadczy dla Państwa profesjonalne usługi na terenie Wrocławia oraz pobliskich miejscowości. Od teraz nie muszą się Państwo martwić o infrastrukturę techniczną, kompleksowo zajmiemy się serwisowaniem, obsługą jak i budową nowej sieci komputerowej.

 

 

SERWIS

Naszym Klientom gwarantujemy nowoczesne i profesjonalne zaplecze serwisowe oraz usługi najlepszych fachowców w branży, dzięki którym otrzymują Państwo szybką naprawę. Rozumiemy, że wizyty w serwisie bywają uciążliwe, w szczególności ze względu na dojazd przez zakorkowane miasto. Spokojnie! Zajmiemy się wszystkim, odbierzemy uszkodzony sprzęt i odwieziemy po naprawie.

 

 

OUTSOURCING IT

To stała usługa opieki ad infrastrukturą informatyczną Twojej firmy, najkrótszy czas reakcji na wszelkie zgłaszane problemy, regularna diagnostyka sieci i sprzętu, doradztwo techniczne. Jednym słowem bezpieczeństwo funkcjonowania Twojej firmy za korzystną cenę.

 

 

ODZYSKIWANIE DANYCH

Oferujemy usługę odzyskiwania danych z wszystkich rodzajów nośników, takich jak dyski twarde, karty pamięci, płyty CD czy telefonów komórkowych. Odzyskiwanie danych we Wrocławiu staje się prostsze dzięki naszej firmie.

 

 

BUDOWA SIECI KOMPUTEROWYCH

Tworzymy i projektujemy nowoczesne sieci komputerowe zarówno kablowe jak i radiowe. Rozwiązania dopasowujemy do potrzeb naszych klientów aby w pełni wykorzystać możliwości sieci i oczekiwania naszych klientów.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!